IMG-LOGO

Chlazený králík a výrobky z králičího masa

doprava

Jak funguje náš prodej

  • Králíčí maso a produkty z naší farmy dodáváme pouze čerstvé, vychlazené.
  • Maso je veterinárně vyšetřeno a opatřeno etiketou.
  • Vakuově zabalené k vám zboží dopravíme chladícími vozy na základě předešlé objednávky.
  • Trvanlivost při skladování uvedeném na etiketě je 10dní.
  • Vámi objednané zboží vám doručíme na adresu, kterou jste uvedli při vyplňování objednávky. Pokud si přejete váši objednávku doručit na jinou adresu např. Do zaměstnání uveďte prosím v poznámce celou adresu, kam si přejete zboží doručit. O termínu a času doručení vás budeme předem informovat prostřednictvím emailu a telefonu.
  • Cena dopravy je 82kč. Při nákupu nad 500kč je doprava zdarma.
  • Objednávky uzavíráme každý pátek. Pokud si přejete obdržet zboží nadcházející úterý nebo středu, poprosíme vás o objednávku nejpozději do pátku 24:00 hodin.

Dovezeme zboží až k vám?  

Ověřte si, zda dovážíme zboží do vašeho města.

Co všechno si můžete objednat

IMG

Naše farma produkuje kvalitní a zdravé králičí maso bez antibiotik a medikovaných krmiv již 25 let. Králičí maso je dietní, lehce stravitelné, obsahuje velké množství proteinů, minimum tuku a žádný cholesterol.

IMG

Exkluzivní paštika ručně vyráběná dle rodinné receptury z jemného králičího masa a jater. Samozřejmně bez lepku konzervantů a chemických přísad.

IMG

Jak vyrobit výbornou uzenou klobásu? Důležité je zvolit kvalitní suroviny a správný poměr masa a tuku. Králičí maso,troška farmářského vepřového, voňavé koření, vše vyuzené dozlatova. Bez lepku zvýrazňovačů chuti a chemie.

IMG

Velmi šťavnaté, lahodné králičí maso, okořeněné čerstvě umletým pepřem. Tenhle pokrm si jistě zamilujete jak na cestách, tak i doma u vašeho stolu. Bez lepku bez přídatných látek a chemie.