IMG-LOGO

ikonka

Chlazený králík a výrobky z králičího masa

doprava

Jak funguje náš prodej

Králíčí maso a produkty z naší farmy dodáváme pouze čerstvé, vychlazené. Maso je veterinárně vyšetřeno a opatřeno etiketou. Vakuově zabalené k vám zboží dopravíme chladícími vozy na základě předešlé objednávky. Trvanlivost při skladování uvedeném na etiketě je 10dní. Vámi objednané zboží vám doručíme na adresu, kterou jste uvedli při vyplňování objednávky. Pokud si přejete váši objednávku doručit na jinou adresu např. Do zaměstnání uveďte prosím v poznámce celou adresu, kam si přejete zboží doručit. O termínu a času doručení vás budeme předem informovat prostřednictvím emailu a telefonu. Cena dopravy je 82kč. Při nákupu nad 500kč je doprava zdarma. Objednávky uzavíráme každý pátek. Pokud si přejete obdržet zboží nadcházející úterý nebo středu, poprosíme vás o objednávku nejpozději do pátku 24:00 hodin.

Ověřte si, zda dovážíme zboží do vašeho města.

Co všechno si můžete objednat

IMG

Naše farma produkuje kvalitní a zdravé králičí maso bez antibiotik a medikovaných krmiv již 25 let. Králičí maso je dietní, lehce stravitelné, obsahuje velké množství proteinů, minimum tuku a žádný cholesterol.

IMG

Exkluzivní paštika ručně vyráběná dle rodinné receptury z jemného králičího masa a jater. Samozřejmně bez lepku konzervantů a chemických přísad.

IMG

Jak vyrobit výbornou uzenou klobásu? Důležité je zvolit kvalitní suroviny a správný poměr masa a tuku. Králičí maso,troška farmářského vepřového, voňavé koření, vše vyuzené dozlatova. Bez lepku zvýrazňovačů chuti a chemie.

IMG

Velmi šťavnaté, lahodné králičí maso, okořeněné čerstvě umletým pepřem. Tenhle pokrm si jistě zamilujete jak na cestách, tak i doma u vašeho stolu. Bez lepku bez přídatných látek a chemie.