Zústaňte informováni

o dění na naší farmě

Příjemné prožití vánočních svátků....Program králičích slavnostíXIII. Králičí slavnostiVeselé Velikonoce !Fotografie z XII. Králičích slavnostíNávštěva našich obchodních partnerů z Itálie.TopinamburZveme vás na XII. králičí slavnostiAgroturistikaVeselé VelikonoceRok 2022 přinese nové poznatky ve výživě králíků Veselé VánoceTopinambur-nepostradatelná surovina ve výživě králíkůXI. Králičí slavnosti opět na zámku ve Valči 16.10. 2021Vlaštovky- účinná zbraň k hubení hmyzuČZU PrahaVeselé VelikonoceX.ročník Králičích hodů Již tuto sobotu se na vás budeme těšit ve Valči.Venkovní ustájeníRadostné Velikonoce Zahájení spolupráce s Farmaceutickou univerzitou Brno.Vystoupili jsme Na XV. Celostátním semináři s mezinárodní účastí ČZU v Praze.Výstava Moravia Brno 2019IX. Králičí hodyReportáž ČTKPřejeme všem krásné VelikonocePřejeme příjemné prožití vánočních svátků.Poslední exkurze v roce 2018. Děkujeme studentům z VFU Brno za návštěvu.Rostlinné krmivo obohacené o lupinu bílou a jeho přínosy v chovu.Již tuto sobotu 29.9.2018 se na vás budeme těšit na VIII. Králičích hodech. Od září v prodejiNoví obyvatelé naší farmySeznámení s novinkami v chovu brojlerových králíků ve světě.Zveme vás na VIII. Králičí hodyPřejeme krásné prožití velikonočních svátkůChov brojlerových králíkůMassyla Příjezdová cesta na farmuPřejeme vše nejlepší do nového roku!Masopust 2017Cyrilometodějská pouť 2017

Kontakt

Máte-li jakékoli dotazy nebo připomínky, nebo chcete více informací o našich produktech, nutričních programech, prosím, kontaktujte nás.
KONTAKTUJTE NÁS

Massyla

21.01.2018

Vážení zákazníci již brzy budete mít možnost si u nás zakoupit takto překrásně zbarvené králíky Massyla. Králíci pod genetickým kódem zvládli přepravu z Itálie před čtyřmi měsíci a aklimatizaci ukázkově. Nyní probíhá již samotné křížení pro tvorbu chovných linií. Parametry králíků jsou totožné jako u králíka Massyla, jedná se pouze o duální zabarvení, které bylo vyšlechtěno na přání chovatelů především na Sicílii, kde se mezi chovateli králíků traduje,že králík s tmavě zabarveným okem vyniká větší odolností. Toto je však pouze nepotvrzená domněnka. Nicméně barevné kombinace jsou zajímavým obohacením každého chovu. Tímto děkujeme našim Italským partnerům,že nám poskytli genetiku, jako prvním v Evropě postupně se toto zabarvení bude objevovat v chovech v Itálii, Řecku, Španělsku a ostatních zemí EU.