Zústaňte informováni

o dění na naší farmě

Příjemné prožití vánočních svátků....Program králičích slavnostíXIII. Králičí slavnostiVeselé Velikonoce !Fotografie z XII. Králičích slavnostíNávštěva našich obchodních partnerů z Itálie.TopinamburZveme vás na XII. králičí slavnostiAgroturistikaVeselé VelikonoceRok 2022 přinese nové poznatky ve výživě králíků Veselé VánoceTopinambur-nepostradatelná surovina ve výživě králíkůXI. Králičí slavnosti opět na zámku ve Valči 16.10. 2021Vlaštovky- účinná zbraň k hubení hmyzuČZU PrahaVeselé VelikonoceX.ročník Králičích hodů Již tuto sobotu se na vás budeme těšit ve Valči.Venkovní ustájeníRadostné Velikonoce Zahájení spolupráce s Farmaceutickou univerzitou Brno.Vystoupili jsme Na XV. Celostátním semináři s mezinárodní účastí ČZU v Praze.Výstava Moravia Brno 2019IX. Králičí hodyReportáž ČTKPřejeme všem krásné VelikonocePřejeme příjemné prožití vánočních svátků.Poslední exkurze v roce 2018. Děkujeme studentům z VFU Brno za návštěvu.Rostlinné krmivo obohacené o lupinu bílou a jeho přínosy v chovu.Již tuto sobotu 29.9.2018 se na vás budeme těšit na VIII. Králičích hodech. Od září v prodejiNoví obyvatelé naší farmySeznámení s novinkami v chovu brojlerových králíků ve světě.Zveme vás na VIII. Králičí hodyPřejeme krásné prožití velikonočních svátkůChov brojlerových králíkůMassyla Příjezdová cesta na farmuPřejeme vše nejlepší do nového roku!Masopust 2017Cyrilometodějská pouť 2017

Kontakt

Máte-li jakékoli dotazy nebo připomínky, nebo chcete více informací o našich produktech, nutričních programech, prosím, kontaktujte nás.
KONTAKTUJTE NÁS

Rok 2022 přinese nové poznatky ve výživě králíků

19.01.2022

V roce 2021 bylo v chovu brojlerových králíků Kočárovi králíci navázáno na předchozí spolupráci a projekty s Veterinární univerzitou Brno (VETUNI). V druhé polovině roku bylo v chovu realizováno pokusné sledování nutričního působení vybraných bylin na zdravotní stav mladých králíků. Spolupráce se zúčastnili (na fotografii s panem Kočárem) MVDr. Vlastimil Šimek, Ph.D., odborný asistent na Ústavu chovu zvířat, výživy zvířat a biochemie, a MVDr. Lenka Kudělková, Ph.D., odborná asistentka na Ústavu ochrany a welfare zvířat a veřejného veterinárního lékařství, oba pracovníci z Fakulty veterinární hygieny a ekologie VETUNI. Na sledování zdravotního stavu mladých králíků a sběru biologického materiálu se podílela také studentka Fakulty veterinárního lékařství VETUNI Lucie Bačová. S výsledky práce Vás budeme informovat po jejich vyhodnocení.